Vánoční přání od srdce

Letošní rok byl opravdu zajímavý, zase :). Určitě s námi budete souhlasit. Většina z vás si libovala, jak to frčí – že jsou klienti, že je jich dost, že dobře platí a že máte lepší výsledky než v minulosti. Co více si člověk vlastně může přát, že? Naše pracovní nadšení nás většinou natolik pohltí, že někdy zapomínáme na sebe – pro samé běhání kolem hostů (nebo aby hosté vůbec u nás byli) se často šidíme. Proto se určitě vyplatí říci, konečně Vánoce! Čas pořádně si odpočinout.

U nás to bylo podobné. Celý rok jsme se nezastavily. Od integrací booking engine nebo channel managera Profitroom, novinky v oblasti recenzí nás také „honily do práce“, každý měsíc vyšly min. 4 články na našem blogu nebo nějaký ebook. Na začátku roku jsme obměnily tým; chvilku nám trvalo, než jsme se sladily. A to nejen uvnitř firmy, ale také s vámi. Komunikace se stala tématem letošního roku. Jak vám co nejlépe předat naše zkušenosti a dovednosti. Jak vás seznámit s prací vašeho online rezervačního systému nebo jak získat více recenzí. Opravdu ten letošní rok byl mega hardcore! Uf! 🙂

A víte co? Kdyby nebylo vás, nic z toho, co vám nyní píšeme, by nebylo potřeba. Jste úžasní – stále se ptáte, dále se vzděláváte, přemýšlíte, jak lépe zaujmout svého klienta, jak využít toho, že jsou u vás spokojeni. Toto vánoční přání patří tedy vám. Naše vánoční přání je takové poděkování od srdce za to, že jste s námi, že nám nedáte vydechnout a stále nás inspirujete k tomu, jak to vše, co děláme, dělat ještě lépe a efektivněji.

Jsme vám ze srdce vděčné. Za to, že máte zájem o práci s námi, že vás to baví a že nám nedáte ani chvilku klidu :)). Proto, prosím, ani v roce 2018 nepřestávejte ;-).

Vánoce! Zavíráme krám…. teď je čas na cukroví, koledy, na sníh (doufejme), na vánoční pohodu, na pohádky… na cokoliv, co nám v životě dělá dobře. Užívejme si to všichni do sytosti. Mějme se rádi, odpočívejme, usmívejme se. Život je krásný a to nejen o Vánocích.

Máme vás moc rády a těšíme se v roce 2018 opět naviděnou, naslyšenou a na emailovou :).


Vaše
Jarka, Lenka, Lucie, Radka, Romana (pěkně podle abecedy)

P. S. A nezapomeňte si vybrat svůj vánoční dárek. Je k dispozici jen do 22.12.2017. Na nic nečekejte!

P. S. 2 – Vánoční mejdan byl letos jenom u nás v kanceláři, vám to však vynahradíme v lednu. Pěkně jsme se pro vás vyfotily, abyste věděly, kdo je kdo.. takže vezmeme to pěkně od zleva horní řada: Jarka, Radka, pak Lenka a Romana a na zemi sedí Lucie. Tak to jsme my.

P. S. 3 – Zapište si do diáře termín 30.1. 2017 dopoledne (Praha) – pro klienty Profitroom budeme pořádat informacemi nabušený workshop (a bude zdarma)! Více info hned na začátku ledna. Těšte se :)))