Získej více pozitivních recenzí od svých hostů

SKVĚLÁ ONLINE REPUTACE JE ZÁKLADEM ÚSPĚCHU. PROTO NAŠI KLIENTI VOLÍ TRUSTYOU.

TrustYou můžeme doporučit

ZÍSKÁŠ V NĚM UŽITEČNÉHO POMOCNÍKA, SE KTERÝM BUDE HOTELOVÝ MARKETING HRAČKOU

A co je důležité - funguje na výbornou. TrustYou je moderní nástroj, který monitoruje hodnocení na více než 220 dostupných portálech (včetně Booking.com, Google, nebo Expedia). Získáš tak dokonalý přehled o recenzích svého hotelu na internetu. 

TrustYou sbírá do své databáze hodnocení od všech klientů, kteří se u tebe ubytovali. Vzniká tím obraz online reputace. Tedy jak vás zákazníci hodnotí, za co sklízíte chválu a v čem se ještě můžete zlepšovat. Díky tomu je TrustYou skvělým pomocníkem pro správný reputační management.

Co ještě TrustYou umí

O každé nové recenzi od hosta budeš vědět jako první. Díky TrustYou můžeš vyhodnocovat obsah
recenzí a vytvořit si jednoduchou analýzu. Ta napoví, co můžeš zlepšit. TrustYou ti
dokonce ukáže, jak je hosty hodnocena tvá konkurence. Chytré, že?

Co dalšího máš v ceně

jak odpovídat na google recenze hotelů

Odpovídej na recenze Google, Booking.com a vlastní recenze z jednoho systému

ovlivnění reputace hotelu

Ukaž na webu, jak jsou u vás hosté spokojeni – máš tak možnost ovlivnit reputaci

dotazníky pro hotely v cizích jazycích

Dotazníky spokojenosti jsou připravené ve 35 jazycích, ušetříš za překlady

Napojení mezi TrustYou a vaším hotelovým recepčním systémem

TRUSTYOU CZ

Vyzkoušej zdarma

NÁSTROJ PRO MODERNÍ HOTELIÉRY

Víc pozitivních recenzí, všechna hodnocení na jednom místě, maximální přehlednost a úspora času. Získej přístup ke všem základním funkcím zdarma. Připoj se k více jak 35 000 zákazníkům z celého světa využívajícím TrustYou! Za zkoušku nic nedáš.

Reference

NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

"Kdykoliv se obrátím na dámy z Pomáháme Hoteliérům, vždy se mi dostane profesionální rady, která je pro mě velkou pomocí při porovnávání různých produktů na trhu s technologiemi pro hotel. Velmi mi pomohly při výběru programu pro rate shopping i reputation management. Neocenitelné jsou nejen jejich zkušenosti, ale také rozhled a kontakty. V roce 2015 jsem měla možnost zúčastnit se DotComHotel conference, kterou rozhodně považuji za top event týkající se oboru revenue managementu a e-commerce technologií a těším se na další ročník. S programem TrustYou jsem celkově velmi spokojena, oceňuji rychlé reakce i pružnost customer supportu stejně jako neustálý vývoj a upgrady jednotlivých funkcí systému. Oproti jiným systémům považuji za výhodu možnost zobrazovat celkové hodnocení ze všech sledovaných kanálů na vlastních webových stránkách."
Hotel Clement PragueTereza Vydrová I Resident Manager
Se systémem TrustYou pracujeme už několik let. Využíváme ho k analýze a odpovídání recenzí od našich hostů. Systém je jednoduchý pro uživatele a podpora vždy rychlá a efektivní. Důležité plus je pro nás možnost analýzy česky psaných recenzí. TrustYou určitě rádi doporučíme dalším uživatelům.
Orea HotelsEva Pašková I General Manager

Kdo jsme

Pod značkou Pomáháme hoteliérům učíme hoteliéry získávat vyšších tržeb a mít více spokojených klientů. Rády to naučíme i tebe.

Lucie Zelníčková

TrustYou Success Manager

E-book ke stažení ZDARMA

RECENZE JSOU MARKETING 21. STOLETÍ
Pomáháme hoteliérům s.r.o.

Jak využít recenze hostů ve svůj prospěch?

STÁHNI SI E-BOOK A POSUŇ SVÉ PODNIKÁNÍ ZAS O KOUSEK VÝŠ

Recenze jsou odjakživa neskutečně silným nástrojem pro jakýkoliv druh byznysu. V tomto e-booku se dozvíš, jak je využít ve svůj prospěch a jaký vliv mají na reputaci ubytovacího zařízení. Stáhni si ho zdarma ještě dnes a hned začni pracovat na online obrazu svého hotelu či penzionu.