Hotelová konference mezinárodní úrovně opět v Praze

Každá naše aktivita je pro nás posunutím se dál. Minulý rok jsme „přivedli na svět“ konferenci zaměřenou na e-commerce a revenue management. Náš čin měl jeden jediný úkol – uskutečnit hotelovou konferenci na mezinárodní úrovni. Přinést do České republiky nejnovější trendy v této oblasti. Díky vám se konference stala úspěšnou.

Rozhodli jsme se, že ji v květnu přesuneme také do Budapešti. Vše se vydařilo. Konferenci v Budapešti navštívilo přes 60 hoteliérů a společně s našimi speakery nás bylo více jak 75. Jsme moc hrdi na to, že se nám podařilo konference rozšířit do dalších zemí. V listopadu zamíříme s konferencí také do Varšavy.

Pokud Vás zajímá, jaké to bylo v Budapešti, prohlédněte si prosím naši fotogalerii >>.

A protože loni jste si konferenci v Praze pochvalovali, druhý ročník na sebe samozřejmě nenechal čekat. Naším cílem tentokrát je rozšířit to, co jste se dozvěděli minule. Přidáme více workshopů – protože to je to, co se vám nejvíce líbilo. Loni byly dva, letos jich pro vás máme připraveno 6. Navíc připravujeme „product comparison“ workshop zaměřený na online rezervace na vlastních webových stránkách. Chceme, aby se co nejvíce nezávislých hotelů dozvědělo o možnostech, jak zvýšit počet online rezervací přes vlastní www stránky. A jaká řešení existují, jaké jsou jejich silné a slabé stránky. A jak s tímto efektivním nástrojem, především pro hotely mimo hlavní město Prahu, můžete pracovat a získat nové rezervace.

Určitě však chceme, aby se konference odlišovala od loňského ročníku. Máme nové speakery, nová témata. Ti, se kterými jste se seznámili loni, si pro vás připravili nový program – jedná se např. o Brendana May (revenue management), o Krise Roemera (online reputace).

Přijměte prosím naši laskavou pozvánku na druhý ročník E-Commerce & Revenue Management konference v Praze, která se koná 30. a 31.10.2013.

 

Při registraci do 15.8. získáte slevu ve výši 3400 Kč. Konference bude v anglickém jazyce, pro případné zájemce jsme jako loni připravili překlad. A můžete získat i prezentace z konference ve formě videa.

Zrekapitulujme si tedy, co vás letos čeká: 

  • Volné pokračování a navázání na nejzajímavější témata z minulého ročníku
  • Konference obohacená o další případové studie
  • Společenský, neformální večer pod názvem Hospitality Networking Lounge
  • 6 tématicky laděných workshopů od těch nejlepších profesionálů
  • „product comparison“ workshop zaměřený na online rezervace z vlastní hotelové stránky

Navíc, a to se penězi prostě a jednoduše zaplatit nedá, získáte příležitost setkat se s ostatními kolegy, podebatovat s nimi a především „si vyčistit hlavu od hotelu“. Určitě se k nám, stejně jako loni, přidají kolegové hoteliéři z celé České republiky a ze Slovenska. Přijďte navázat nové kontakty. Naučit se něco nového. Neformální akce nás čeká 30.10.2013. Zapište se tedy do diáře 🙂

 

A JAKÝ JE PROGRAM KONFERENCE?