Harley-Davidson v Praze aneb pozor na ceny a dostupnost v červenci 2018

Víte, jak je to s tou panenkou, co sedává v koutě. Dnešní hotelový trh je neúprosný a vy se zkrátka sami musíte postarat o to, aby váš hotel byl vidět. Proto by vám neměla uniknout jediná příležitost, jak hosty zaujmout. Tou super zajímavou je například 115. výročí Harley-Davidson Motor Company (společně s 90. výročím Harley-Davidson Clubu Praha a 35 lety Harley Owners Group), která se chystá své narozeniny náležitě oslavit. Účastníky čeká hned několik aktivit rozprostřených na několika místech v Praze, včetně srdce oslav na Výstavišti Holešovice. To vše ve dnech 5. až 8. července 2018. Teď se na tuto událost musíte podívat okem hoteliéra a rozhodnout, co podniknete.

Partnerem akce je sice SIVEK Hotels, to ale neznamená, že se nedostane na všechny. Odkaz ubytování na webu http://h-d.prague115.com/cs/ odkazuje na portál booking.com, a to je vaše příležitost. Buďte na těchto pár dní připravení, ohlídejte si dostupnost, restrikce, výši provizí i vlastní cenu. Jde o ideální příležitost vydělat něco nad tradiční rámec. A to se netýká jen hotelů v centru Prahy, ale okruhu dobrých 30 km kolem Prahy a dále o 4 a 5hvězdičkové hotely po celé České republice. Účastníci akce budou přijíždět z celé Evropy.

Nebylo by tedy na škodu podívat se přes odkaz ZDE na to, jak svůj hotel v tomto období na booking.com nabízíte vy a vaše konkurence a nabídku případně upravit či vyšperkovat. Nabízíte-li parkování, vytvořte pobytový balíček i s parkováním. Tito hosté to jistě ocení, přijedou určitě se svými miláčky (=motorkami). Držíme palce!

STÁHNĚTE SI PŘÍPADOVOU STUDII ZDARMA