Děkuji. Toto jsou ty nejlepší odměny za práci

Od června 2013 školím tři vzdělávací moduly v rámci projektu Rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovního v cestovním ruchu pořádané agenturou CzechTourism a Asociací hotelů a restaurací. Za tu dobu mi „rukama“ prošlo více než 100 hoteliérů z celé České republiky. Možná jste byli mezi nimi.

Včera večer jsem dostala email. Říkala jsem si, kdo mi to píše a tak pozdě večer. Po otevření se však začal objevovat úsměv na rtech a já si uvědomila, že lepší zakončení pracovního dne jsem opravdu nemohla mít. Petr z hotelu Komorní Hůrka byl ten, který se o mé skvělé naladění zasloužil.

Ráda bych se s Vámi o první část emailu podělila.

komorni_hurka

Petře, děkuji, udělal jste mi moc velkou radost! Jsem moc pyšná především na Vás. Sebereflexe je pro nás všechny moc důležitá a je fajn, když se v našem okolí objeví někdo, kdo nám pomáhá posunout se dál. A za sebe mohu zase já slíbit, že udělám maximum pro to, aby všichni z mých kurzů odcházeli stejně odvážní jako Vy, Petře! Držím palce při Vašich budoucích pokrocích.

Všechny, kteří právě tento příspěvek čtete, moc zdravím a samozřejmě vás srdečně zvu na některý z mých kurzů. Detaily hledejte na stránkách projektu.

Vaše Radka