DVOUDENNÍ INTENZIVNÍ ŠKOLENÍ

DYNAMICKÁ CENOTVORBA A REVENUE MANAGEMENT

S RADKOU TELYČKOVOU

 Cílem školení je NAUČIT SE, jak může každý hotel nebo penzion  vydělat více, aniž by musel (nutně) zvyšovat obsazenost. A nepotřebuje k tomu moc. Jen začít jinak pracovat s cenovou politikou! 

SLOVENSKO, DONOVALY

Residence Hotel & Club

30. & 31.5.2019

Chcete vědět, kdy se vyplatí dát přednost jedné rezervaci oproti druhé?
Chcete zjistit, jak a kdy se vám vyplatí cenu ubytování zlevnit nebo zdražit?
Chcete vědět, která prodejní cena je ta správná? 
Chcete se naučit, jak si připravit svůj rozpočet a jak si vše spočítat?
Chcete konečně začít vydělávat více?

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ URČENO?

Pracuješ v hotelu nebo penzionu? Nebo vlastníš ubytovací zařízení? Jsi spolutvůrcem cenové politiky? Rozhoduješ o tom, ve kterých termínech budete prodávat a ve kterých ne? Máš na starosti plnění rozpočtu? Je tvůj hotel v poptávaných termínech a ty víš, že bys mohl prodat i více, protože je poptávka? Pokud ano, pak je toto školení určeno právě pro tebe.

CO SE DOZVÍŠ NOVÉHO?

Seznámíš se s tím, jak uplatňovat dynamickou cenotvorbu a co je to Revenue management. A jak obojí dobře uplatnit v praxi. Představím ti osvědčené strategie a taktiky dynamické cenotvorby. Zaměříme se na to, aby ses uměl/a rozhodnout za jakou cenu prodávat. Ukážu ti, jak připravit rozpočet a jak ho dosáhnout. Vše si vyzkoušíš v praxi a k tomu budeme potřebovat excel a kalkulačku.

CO SI ODNESEŠ?

Kromě spousty nových informací také dostaneš dvě jednoduché, odzkoušené excelové tabulky, které můžeš začít ihned používat. Naučíš se připravit si rozpočet, rozhodnout se, kdy zlevnit a kdy zdražit a co vše rozhodování ovlivňuje. Seznámíš se s dynamickou cenou, kterou můžeš ihned po školení začít používat a více vydělávat.

školení-revenue-management

SEZNAMTE SE S RADKOU


Jsem duší revenue manager a hotelnictví se stalo mojí celoživotní láskou. Léta praxe v různých velkých i malých regionálních hotelech mě naučila, že jakýkoliv hotel může vydělat více, aniž by musel dramaticky zvyšovat obsazenost.  S revenue managementem pracuji každý den a naprosto chápu, že je někdy náročné zavést jeho uplatnění do provozu hotelu. Nejvíc mě baví, když můžu a dokážu konkrétnímu hotelu či penzionu pomoci. Když se nám v krátkém čase podaří zapracovat změny, které vedou k lepšímu obratu a vyšší ziskovosti hotelu. Někdy jsou změny opravdu rozsáhlé, někdy jen kosmetické. Motto naší firmy Pomáháme hoteliérům zní: "Naučíme vás, jak dosáhnout vyšších tržeb. Výstižně to popisuje moje nadšení pro obchod, marketing a revenue management hotelů.

 

RADČINY DALŠÍ PROJEKTY

  

PŘIHLASTE SE IHNED. ZBÝVÁ POSLEDNÍCH PÁR VOLNÝCH MÍST. MAX. POČET MÍST JE OMEZEN NA 25.

Místo setkání: RESIDENCE HOTEL & CLUB DONOVALY, SLOVENSKO

0
Přesně tolik se nás už přihlásilo.

Rezervujte si své místo nyní.

 I my uplatňujeme zásady Revenue managementu.  PRO KLIENTY PROFITROOM A TRUSTYOU máme speciální cenu! PŘIHLASTE SE IHNED! Od šéfa si to dáte schválit později.

Počet hodin do začátku školení >>

 

Cena školení obsahuje - DVA INTENZIVNÍ DNY nabité novými informacemi, celodenní občerstvení a to včetně oběda. Materiály ke školení a Radčinu 100 % pozornost zaměřenou na obchodní a marketingové potřeby vašeho ubytovacího zařízení. 

POZOR - Na školení budete potřebovat Notebook (s excelem) a kalkulačku.

Ubytování NENÍ v ceně školení a zařídit si ho můžete kdekoliv v místě konání. 

 

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTŮ JE PRO NÁS KLÍČOVÁ

Milá Radko, moc Vám děkuji za celé školení Revenue managementu, za mnoho užitečných informací i Váš profesionální a energický přístup. Školení pro mě bylo velice přínosné. I když jsem měla občas během těch dvou dnů pocit, že je nových informací až dost, musím s radostí konstatovat, že za dalších pár dní si vše sedlo, myšlenky se utřídily a nyní je mi celý koncept jasný. Vše do sebe zapadlo. Kromě konkrétních informací a rad spatřuji ještě jeden důležitý přínos celého školení. Tím je příležitost se na chvíli oprostit od každodenní rutinní práce, zastavit se a zamyslet koncepčně a strategicky do budoucnosti.

Julie ŘíhováEvent and sales manager, Zámek Ratměřice

Děkuji za velmi profesionálně odvedené školení. Bylo to nejenom obsáhlé, ale především poutavé, což ještě zdůraznila přátelská a uvolněná atmosféra v celém sále. Ačkoliv jsme určité zásady revenue managementu již uplatňovali, bylo velmi poučné zjistit i jiný pohled a další možnosti z praxe jiných hotelů. Specifika lázeňských hotelů oproti city nebo business hotelům jsou sice významná, ale základní matematika a pravidla se nemění.

Jan ŽižkaDirector, Hotel Olympic Palace Karlovy Vary

V hotelnictví a lázeňství se pohybuji již více než 20 let a za tu dobu jsem se mohl účastnit mnoha seminářů, školení a konferencí i na mezinárodní úrovni. Školení absolvované pod vedením Radky Telyčkové, jedinečné místo a zázemí hotelu President, odborné, praktické a přínosné informace v těchto dvou pracovně nabitých dvou dnech, fantastický a zážitkový Coffee break a oběd a nadstandardní osobní přístup, profesionalita a angažovanost Radky ke každému z více jak 20 účastníků – to vše pro mne bylo nezapomenutelné. Výsledky školení uplatní v praxi zcela jistě každý a všem mohu toto zážitkové školení s Radkou jen doporučit!

Bc. Milan Průchaředitel Boutique & Spa hotelu Tři lilie Františkovy Lázně

Radku považujeme za odborníka v hotelnictví. Sleduje trendy a vývoje technologií, umí vždy poradit. Již několikrát nás nasměrovala tím správným směrem. Její netradiční styl školení, je velice inspirativní. Informace předává zábavnou formu, kdy se nikdo z účastníků školení rozhodně nenudí.

Viliam Sivek, Jr. Výkonný ředitel, SIVEK HOTELS

Školenia s Radkou Telyčkovou vychádzajú z praxe čo sa odrazilo práve na rýchlej implementácii jej návrhov v našom zariadení a každopádne aj na výsledkoch hotela – či už zo strany obsadenosti alebo ziskov. Oceňujeme jej profesionálny, ľudský a individuálny prístup k množstvám otázok, ktoré jej bolo možné položiť počas celej doby, ktorú strávila v našom hoteli. Školenia pod jej vedením sú významným prínosom pre hotel.

Mgr. Soňa RusnákováFOM, Hotel & Spa Resort Kaskady

Školení a workshopy jsou vždy na velmi profesionální úrovni, stejně jako vybráni řečníci. Teoretické znalosti předávají formou praktických příkladů a zajímavých modelových situací. Atmosféra je přátelská a uvolněná. Akce organizované Radkou a jejím týmem všem hoteliérům jednoznačně doporučuji.

Tamara KleinResidence Moser Karlovy Vary

Pomáháme hoteliérům

SMART HERO s.r.o.
U Mrázovky 2661/23
150 00 Praha 5
IČO: 29047161
DIČ: CZ29047161

Tel: +420 604 402 585
Napište nám

PROJEKT VÍCE PŘÍMÝCH REZERVACÍ

MÍSTO A TERMÍN KONÁNÍ

SLOVENSKO 

 

RESIDENCE HOTEL  & CLUB DONOVALY

 30. & 31.5.2019
9.00 - 15.30 hodin