JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Když se potkají dvě stejně naladěné duše, které milují hotelnictví, obchod a revenue, vznikne z toho spojení…

Radka a Jarka. Ano, potkaly jsme se v hotelu a netrvalo dlouho, než jsme poznaly, že vnímáme celý tento hotelový bláznivý svět úplně stejně. Nejenom, že jsme si mohly v rychlosti vyměnit kostýmy, které nám seděly, jako kdyby je jedna kupovala, ale když jsme aktualizovaly a nastavovaly ceny, byla v tom symbióza, kterou by si asi každý přál v manželství.  To jsme, díky bohu, neuzavřely, ale v roce 2010 založily společnost, která měla při školení hoteliérů poskytovat ještě zaměstnanecké ceny (začaly jsme jí říkal SMAR HERO :) > nesmějte se HERO je zkratka pro Hospitality Expers Rate Offer). Plán to byl super, ale přišel ve špatnou dobu... Celý projekt nás stál dost financí a času, ale jak se říká, první zklamání, chyby vyhání. A mezitím si vlastně firmu postavili sami klienti tím, že si o naše služby přímo řekli a chtěli od nás pomoct při zvýšení tržeb či obsazenosti, takže ze školení hromadného se k nám hlásili jednotliví klienti na pomoc interního a užšího charakteru.

Jak se to už mezi námi ženami stává, i nás zastihla touha obohatit životy o rodinu, proto jsme se férově dohodly a vše naplánovaly tak, aby jsme se mohly věnovat firmě. Uvěřili jste? To víte, že to bylo vše nečekaně, v tom nejlepším či nejhorším čase, ale vystřídaly jsme se spravedlivě

Až po příchodu dětí můžeme říct, že se vše více ujasnilo, upravilo, nastavil se koncept a teď pracujeme naplno a s radostí. Nejvíce nás těší samozřejmě úspěch našich klientů, a jak říká Jarka, kdyby jsme nemusely mít „papírky“ a za ně vše platit a kupovat, stačil by nám někdy jenom ten pocit, že jsme pomohly, že se hoteliérům lépe pracuje, prodává, či že už nehrozí bankrot.

Jsme autorky a realizátorky ebooků a případových studií, které jste našl na našich webových stránkách. Pod značkou Pomáháme hoteliérům vás učíme, jak dosáhnout vyšší tržeb. Obchod, marketing, revenue management a reputační management hotelu je naše vášeň. Jsme zároveň tvůrkyně projektu Více přímých rezervací a na česko-slovenském trhu zastupujeme tyto oblíbené značky:

Od roku 2012 organizujeme dotcomhotel (e-commerce a revenue management konference organizované ve střední Evropě). O rok později jsme se stali výhradními zástupci firmy TrustYou v české a slovenské republice. A od roku 2016 zastupujeme firmu Profitroom. Ze dvou spojimajitelech se tak postupem času stala prosperujucí firma poskytující poradenství pro hoteliéry spolu s nabídkou vytuněných softwarů, jejich cílem je více (nejen přímých) rezervací, ale také vyšší marže a spokojenost klientů. 

NÁŠ TEAM

Radka Telyčková

How-To-Increase-Revenue Advisor and Hotel Coach


Moje hotelová cesta začala velmi nevinně, nebo spíš se o ni postarali moji rodiče. Bylo mi 9, když jsme se přestěhovali „na hory“. …
Zobrazit profil →

Jarka Alenová

Hotel Revenue & Reputation Expert


Jednou na střední škole mi jedna spolužačka napsala do deníčku větu ve smyslu, že jsem dost otravná, protože všem radím, snažím se jim …
Zobrazit profil →

HLEDÁME STÁŽISTY!

Do našeho skvělého týmu hledáme dva stážisty, kteří si mohou díky této příležitosti vyzkoušet na vlastní kůži, jak to u nás funguje.

Na výběr máte z pozic:

  • Administrativní podpora firmy
  • Pomocná ruka při organizaci dotcomhotel conference

Přidejte se k nám a obohaťte svůj pracovní život při studiu o další zkušenost. Pokud se nejprve chcete ujistit, že je stáž u nás tou pravou volbou, přečtěte si, jak hodnotí svou stáž studentka Petra, která se stala součástí našeho týmu po ukončení své stáže.


V případě zájmu o stáž nás kontaktujte na chcistaz@pomahamehotelierum.cz
Nebo nám napište pomocí formuláře níže a ozveme se vám zpět!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů