Romana Hellmayerová

Jako by to bylo včera, když jsem stála před volbou na jakou střední školu se vydám. Byla jsem rozhodnuta studovat to, co mě vždy bavilo a zajímalo, a to bylo hotelnictví a cestovní ruch. Vždy jsem se chtěla učit od těch nejlepších a pracovat s těmi nejlepšími, a proto byla má volba jasná, protože vím, že nejlepší škola života je život sám, již na střední škole jsem ve volném čase začala pracovat v gastronomii a díky tomu jsem se po vystudovaní SHŠ v Mariánských Lázních mohla uplatnit v jedné z nejprestižnějších restaurací v Praze. Nicméně, jak říká mé okolí, já vždy mířím dál a výš.

 

STUDIUM A CESTA POSUNOUT SE DÁL

Další příčkou bylo studium ekonomie cestovního ruchu na vysoké škole, přičemž z pracovního prostředí jsem nevypadla a během studia nadále pracovala. V podstatě jsem pracovala již od 16 let a stále se zdokonalovala. Možná proto, když jsem dostala nabídku rozšířit své praktické znalosti nad rámec gastronomie a pustit se do mého dětského snu hotelnictví, bez váhání jsem se do toho zakousla. Celý pracovní život se ztotožňuji s názorem Tomáše Bati, že každý má začít od zdola a pomalu růst vzhůru, takže i když jsem měla možnost nastoupit přímo do managementu 4* hotelu v centru Prahy jako F&B manager, rozhodla jsem se začít na recepci a stoupat v hierarchii příčku po příčce až k pozici Operation manager.

Po nějakém době byl čas jít dál a více se specializovat, a proto jsem ráda, že mě Jarka s Radkou přivzaly do rodiny Pomáháme hoteliérům, kde mohu využít své zkušenosti a předávat je dál, a jako bonus se stále zdokonalovat. K tomu všemu mi dopomáháte VY, HOTELIÉŘI tím, že mám tu čest být vám ku pomoci.

Trápí-li vás cokoliv, co se týká Profitroom - Booking Engine, Channel Managera nebo našeho CRM systému, napište mi. Jsem tady pro Vás. 

KONTAKT