Lucie Zelníčková

Určitě jste si již přečetli příběh Radky a Jarky nebo možná ten můj bude první a tak upřímně a “napřímo”na to. :-)

K TrustYouPomáháme hoteliérům jsem se dostala na inzerát, kdy jsem hledala nějakou aktivitu, která by vyplnila můj volný čas, který mi zbýval i přes to, že už spravuji své ubytovací zařízení. Setkala jsem se tedy s Radkou a Jarkou a zde jsem.

NĚCO MÁLO O MĚ:

Moje cesta k hotelnictví, gastronomii, pohostinství, cestovnímu ruchu a hlavně zákaznickému servisu nebyla nikdy vydlážděna růžemi. Cesta byla spíše trnitá, ale  nikdy mě to neodradilo, spíše více motivovalo! Tato cesta začala zcela nevinně odjezdem do Velké Británie, do Londýna - a to především proto, abych se naučila anglicky. Zkrátka jsem si koupila jednosměrnou jízdenku na autobus a vyrazila “do neznáma”. Domů do Čech jsem se vrátila až po 9 letech. :-)  

V Londýně ale nikdo na mladou holku z “Východu” s otevřenou náručí nečekal, bylo to právě naopak! A tak to celé začalo. První brigády po různých hotelích, denní a noční směny, abych si vydělala nejen na ten rohlík a střechu nad hlavou, ale hlavně na studium angličtiny. Roky plynuly, já úspěšně složila státnice z angličtiny a dostala se na stálo až do Hiltonu. Wow… Nejen, že mi tato společnost umožnila další studium, tentokrát již na vysoké škole, ale hlavně mi dala obrovskou praktickou zkušenost z hotelového prostředí. Díky houževnatosti, pracovitosti ale zároveň i ambici chtít se neustále zlepšovat a profesně růst, jsem poté pracovala i v jiných nadnárodních hotelových řetězcích a to i po návratu do České Republiky. V dnešní Corinthia Hotel Prague jsem měla příležitost školit své podřízené ve spolupráci s Evropským Grantem a to za účelem získávání takových dovedností, které povedou k tomu, aby byl host vždy spokojen, aby se do hotelu chtěl vrátit a aby každá jeho další rezervace vedla “napřímo” do hotelu.

Každý je jedinečná bytost, každý něco umí a dohromady pak tvoříme jeden celistvý obraz. Místo porovnávání se a soupeření přichází spolupráce a součinnost. A tak doufám, že Radce a Jarce budu přínosem a že jako tým Vám budeme i nadále “POMÁHAT” a že Vaše důvěra neboli „TRUST“ se bude stále prohlubovat. Tak brzy naviděnou. :-)

Trápí-li vás cokoliv, co se týká TrustYou, napište mi. Jsem tady pro Vás. 

KONTAKT