Denisa Rýdlová

K cestovnímu ruchu, hotelnictví a cestování jsem měla vždycky tak nějak blízko. Na základní škole jsem snila, že jednou budu mít svůj vlastní hotýlek nebo penzion. Od této myšlenky jsem po čase však upustila, ale možná díky ní mě to letos podvědomě přitáhlo právě do týmu Pomáháme hoteliérům. 

Moje pozice office asistentky obnáší administrativní i kreativní činnosti, ale hlavně podporu týmu. A protože máme skvělý tým, tak mě to baví!

 

NĚCO MÁLO O MĚ:

Vystudovala jsem obor Mezinárodní obchod na VŠE. Studium mi dalo mnoho znalostí, zajímavých poznatků a hlavně příležitostí. Měla jsem možnost žít několik měsíců ve Francii v rámci programu Erasmus, kde jsem si rozšířila obzory a poznala život mimo ČR. K Francii jsem však měla vazby již předtím. Od základní školy jsem se učila francouzštinu jako druhý jazyk. Ta mě dále provázela na gymnáziu, vysoké škole i při práci.

Několik let jsem při studiu sezónně pracovala jako průvodkyně do pařížského Disneylandu v rámci několikadenních zájezdů z ČR do Francie. Také jsem francouzštinu dále uplatňovala v mé předcházející práci, kde jsem pracovala v HR administrativě pro francouzský tým ve velké mezinárodní společnosti. Během studia jsem si však vyzkoušela i další různorodé práce a brigády (pracovala jsem několik měsíců v hotelové restauraci a baru a poté jsem přesedlala do kanceláře na pozici recepční a office asistentky v mezinárodní společnosti.)

Pobyt na Erasmu měl pro mě i další přínos - přivedl mě na myšlenku interiérového designu. Proto jsem se během posledních 2 let začala interiérovým designem zabývat a realizovat se v tomto oboru. Ke zkrácenému úvazku office asistentky tedy pracuji i jako interiérová designérka na volné noze.

A co dělám ve volném čase? Každodenně tancuji a cvičím (akrobacie na šálách, kruhu a tyči), už se dá říct, že je to závislost. Také ale ráda jím :D Baví mě cestovat a poznávat nejen cizí země, ale i naši Českou republiku. Letos to byly Jeseníky, NP Podyjí, ze zahraničí Kazachstán, Skotsko, Nizozemsko a čeká mě ještě Guadeloupe… Jsem zvědavá, co přinese příští rok.  

Trápí-li vás cokoliv, co se týká Profitroom - Booking Engine, Channel Managera nebo našeho CRM systému, napište mi. Jsem tady pro Vás. 

KONTAKT