DVOUDENNÍ INTENZIVNÍ ŠKOLENÍ

DYNAMICKÁ CENOTVORBA A REVENUE MANAGEMENT

S RADKOU TELYČKOVOU

 Cílem školení je NAUČIT SE, jak může každý hotel nebo penzion  vydělat více, aniž by musel (nutně) zvyšovat obsazenost. A nepotřebuje k tomu moc. Jen začít jinak pracovat s cenovou politikou!  

 

PRAHA 2018  - termín & místo bude upřesněno

Chcete vědět, kdy se vyplatí dát přednost jedné rezervaci oproti druhé?
Chcete zjistit, jak a kdy se vám vyplatí cenu ubytování zlevnit nebo zdražit?
Chcete vědět, která prodejní cena je ta správná? 
Chcete se naučit, jak si připravit svůj rozpočet a jak si vše spočítat?
Chcete konečně začít vydělávat více?

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ URČENO?

Pracuješ v hotelu nebo penzionu? Nebo vlastní ubytovací zařízení? Jsi spolutvůrcem cenové politiky? Rozhoduješ o tom, ve kterých termínech budete prodávat a ve kterých ne? Máš na starosti plnění rozpočtu? Je tvůj hotel v poptávaných termínech a ty víš, že bys mohl prodat i více, protože je poptávka? Pokud ano, pak je toto školení určen právě pro tebe.

CO SE DOZVÍTE NOVÉHO?

Seznámíte se s tím, jak uplatňovat dynamickou cenotvorbu a co je to Revenue management. A jak obojí v dobře uplatnit v praxi. Představím vám osvědčený strategie a taktiky dynamické cenotvorby. Zaměříme se na to, abyste se uměli rozhodnout, za jakou cenu. Ukážeme si, jak připravit rozpočet a jak ho dosáhnout. Vše si vyzkoušíte v praxi a k tomu budeme potřebovat excel a kalkulačku.

CO SI ODNESETE?

Kromě spousty nových informací s sebou také dostanete dvě jednoduché, odzkoušené excelové tabulky, které můžeme začít ihned používat. Naučíte se připravit si rozpočet, rozhodnout se, kdy zlevnit a kdy zdražit a co vše rozhodování ovlivňujeme. Seznámíte se s dynamickou cenou, kterou můžete ihned po školení začít používat a více vydělávat.

rezervační-systém-pro-wellness-hotely

SEZNAMTE SE S RADKOU

Jsem duší revenue manager a hotelnictví se stalo mojí celoživotní láskou. Léta praxe v různých velkých i malých regionálních hotelech mě naučila, že jakýkoliv hotel může vydělat více, aniž by musel dramaticky zvyšovat obsazenost.  S revenue managementem pracuji každý den a naprosto chápu, že je někdy náročné zavést jeho uplatnění do provozu hotelu. Nejvíc mě baví, když můžu a dokážu konkrétnímu hotelu či penzionu pomoci. Když se nám v krátkém čase podaří zapracovat změny, které vedou k lepšímu obratu a vyšší ziskovosti hotelu. Někdy jsou změny opravdu rozsáhlé, někdy jen kosmetické. Motto naší firmy Pomáháme hoteliérům zní: "Naučíme vás, jak dosáhnout vyšších tržeb. Výstižně to popisuje moje nadšení pro obchod, marketing a revenue management hotelů.

 

RADČINY DALŠÍ PROJEKTY

  pomahame-hotelierum-projekty

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTŮ JE PRO NÁS KLÍČOVÁ

Radku považujeme za odborníka v hotelnictví. Sleduje trendy a vývoje technologií, umí vždy poradit. Již několikrát nás nasměrovala tím správným směrem. Její netradiční styl školení, je velice inspirativní. Informace předává zábavnou formu, kdy se nikdo z účastníků školení rozhodně nenudí.

Viliam Sivek, Jr. Výkonný ředitel, SIVEK HOTELS

Školenia s Radkou Telyčkovou vychádzajú z praxe čo sa odrazilo práve na rýchlej implementácii jej návrhov v našom zariadení a každopádne aj na výsledkoch hotela – či už zo strany obsadenosti alebo ziskov. Oceňujeme jej profesionálny, ľudský a individuálny prístup k množstvám otázok, ktoré jej bolo možné položiť počas celej doby, ktorú strávila v našom hoteli. Školenia pod jej vedením sú významným prínosom pre hotel.

Mgr. Soňa RusnákováFOM, Hotel & Spa Resort Kaskady

Kurzy poradane Radkou a tymem Pomahame hotelierum jsou vzdy zarukou profesionalniho pristupu a skvele atmosfery. Pokazde jsem se dozvedela spoustu novych informaci a trendu z naseho i zahranicniho trhu.. Prijemnym bonusem je setkavani se s kolegy a vzajemne predavani zkusenosti.

Veronika BundilováRevenue Manager, OREA HOTELS & RESORTS

Pomáháme hoteliérům

SMART HERO s.r.o.
U Mrázovky 2661/23
150 00 Praha 5
IČO: 29047161
DIČ: CZ29047161

Tel: +420 604 402 585
Napište nám

PROJEKT VÍCE PŘÍMÝCH REZERVACÍ

MÍSTO A TERMÍN KONÁNÍ

BRATISLAVA

konkrétní místo bude upřesněno
podle počtu účastníků
(min. 10 a max. 25 osob)
 
 23. & 24. 04. 2018
9.00 - 15.30 hodin